Son Sepet Menü
Üyelik Giriş
üye giriş
Şifremi Unuttum
ÜYE OL
Sepetim

Blog Arama

Bebek Bakım Çantası Nasıl Hazırlanır ?

Bebek Bakım Çantası Nasıl Hazırlanır ?

Anne ve Bebek

Yeni anne olanlar için bebek çantası nasıl hazırlanır konusu biraz kafa karıştırıcı olabilir. Bakıma ihtiyaç duyan bebeklerin ihtiyaç duyduğu tüm ürünler her an bebekle birlikte olmalıdır. Ev konforunda bu durumu sağlamak anneler için kolaydır. Fakat evin dışına çıkılması gerektiğinde annelerde bir panik havası oluşabilir. Doğru ve eksiksiz hazırlanan bebek bakım çantasıyla ev dışında da bebeğe ev konforu sağlanabilir.

Devamını Oku
14.06.2022
Bebekler İçin Kullanılabilecek Islak Mendiller

Bebekler İçin Kullanılabilecek Islak Mendiller

Anne ve Bebek

Islak mendiller, kullanımı oldukça pratik ve günlük hayatta sıklıkla tercih edilen temizlik malzemelerinden biridir. Gerek bebeklerin gerekse yetişkinlerin el ve vücut temizliğinde kullandığı kurtarıcılar içinde yer alır. Özellikle bebeklerin temizliği için kullanılan en önemli ve en kurtarıcı temizlik malzemesi ne diye sorulsa ilk verilecek cevap genellikle ıslak mendil olmaktadır. Bebek için kullanılan tüm ıslak mendiller, bebeklerin cildinin hassas yapısı düşünülerek üretilmiştir. Bebeklerin cildi oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Özellikle yenidoğanlarda bu hassasiyet çok daha fazladır. Onların cilt sağlığı ebeveynler için oldukça önemli bir konudur. Bundan dolayı da ıslak mendil seçimi yapılırken ilk dikkat edilen detay bu olmalıdır. Yanlış bir ıslak mendili kullanmak bebeğinizin cildinde çeşitli tahribatlar, deri döküntüleri yaratabilir bu da daha sonrası için çeşitli olumsuzlukları peşinde getirebilir. Bundan dolayı kıyafetinden oyuncağına kadar her alanda bebeğinize özen gösterdiğiniz gibi ıslak mendil seçiminde de özen göstermelisiniz. Confy ürünleri tercih edildiğinde, bebeğinizin cildi sağlığını koruyacaktır.

Devamını Oku
15.06.2022
Bebeklerde Bez Mayo Nasıl Seçilir, Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebeklerde Bez Mayo Nasıl Seçilir, Nelere Dikkat Edilmeli?

Anne ve Bebek

Anne ve bebek ürünleri hemen her yerde gereklidir. Ayrıca bebekler için havuz ve deniz içerisinde hareket etmeleri, gelişimleri açısından oldukça sağlıklıdır. Yaz döneminde anne ve babalar için bebeklerini su içerisinde eğlenirken görmek oldukça keyifli olabilir. Bu keyifli dakikaların bebeğin tuvalet sorunu ile yarıda kalmaması için doğru ürünler tercih edilmesi gerekir. Henüz tuvalet alışkanlığı kazanamayan bebekler için standart mayolar uygun değildir. Bebeklere özel olarak tasarlanan bez mayolar rahatlıkla bebeğin deniz ya da havuzda zaman geçirmesine olanak tanır.

Devamını Oku
15.06.2022