Menü
Sepetim
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Dökme Çay 

Dünya genelinde sıklıkla tüketilen çay önemli içecekler birisidir. Sabah kahvaltıları başta olmak üzere pek çok önünde tüketilen bu eşsiz lezzet, damaklarda hoş bir tat bırakır.  Kokusu ve tadı ile pek çok kişiyi kendinden geçiren dökme çay, günümüzde sıklıkla tüketilen bir ürün çeşididir. Bu eşsiz lezzet çay yapraklarının ilkbahar veya yaz ayında toplanması sonucu oluşur. Hasadı yapılan  bu yapraklar belirli oksidasyon işlemlerinden geçirilir.  Ardından üretim tesislerine götürülerek işleme aşamasına geçilir. Bu aşamadan sonra işlenip paketlenen çaylar raflardaki yerini alır. Doğallığı ve kalitesi ile  öne çıkan  dökme çay markaları, kendine has özellikleri ile öne çıkar. Gerçek bir çay lezzeti arıyorsanız, bu tarz ürünlere yönelebilirsiniz. Her bir dökme çay birbirinden farklı seçeneklerde üretilir. İhtiyacınız doğrultusunda bu ürünlerden birisini satın alabilirsiniz. Bu markalar arasında öne çıkan Mahmood dökme çay,  doğal yöntemlerle elde edilen ve yumuşak içimli bir üründür. Bu eşsiz lezzeti demlikler vasıtası ile kolaylıkla elde edebilirsiniz. Dilerseniz sayfamızdan demlik poşet çay kategorisine de ulaşabilirsiniz. Misafirlerinize sunabileceğiniz bu içecek poğaça, bisküvi, börek, kek gibi ürünlerle kombine olarak tüketilebilir. Bu eşsiz lezzeti kıvamında içmek istiyorsanız, iyi demleme yapmanız gerekir. Tadını daha iyi almak istiyorsanız, çayın dibine çökmesini bekleyebilirsiniz. Böylece daha lezzetli ve kıvamında bir çay keyfi yaşayabilirsiniz. İlk defa ürünü deneyimlemek istiyorsanız, daha küçük paketlere yönelebilirsiniz. Daha büyük paketleri tercih ederek de avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ürünün kolay muhafaza edilebilir olması ve uzun süre saklanabilmesi oldukça avantajlıdır. Bu sayede yüksek gramajlı ürünlere yönelerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Ürünler ile Dökme Çay Lezzeti 

Dökme çay denilince ilk akla gelen ürünlerden birisi de siyah olanıdır. Rengi ve kokusu ile pek çok kişiyi kendine çeken bu eşsiz lezzet, günün her öğünü rahatlıkla tüketilebilir. Gerek kokusu gerekse aroması ile gerçek bir çay keyfi yaşatan bu ürün, günümüzde sıklıkla kullanılmaktadır. Ev, ofis, işyeri gibi pek çok alanda tercih edilen dökme çay, demleme şeklinde yapılarak piyasaya sunulur. Çaydanlıkların içerisinde demlenen çaylar, özel bardaklarda sunulur. İçerisine kimi zaman şeker katılarak da hoş bir lezzet elde edilebilir. Sade olarak da tüketilen bu içecek, damaklara lezzet katar. Gerek misafirlerinize gerekse arkadaşlarınıza bu lezzeti ikram edebilirsiniz. Zevkinize göre açık veya koyu kıvamlı çaylar  yapabilirsiniz. Aynı zamanda birbirinden farklı dökme çay çeşitleri sayesinde istediğiniz ürüne her an erişebilirsiniz. Siyah ve yeşil çay gibi pek çok ürün dökme çay seçeneği ile sunulur. Poşet çaydan farklı olarak bu ürün özel bir ambalajlama işleminden geçirilmez. Doğal ve gerçek bir çay lezzeti elde etmek istiyorsanız, dökme serisine göz atabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünün içeriğine farklı aramalarda eklenebilir. Bunlardan birisi de bergamottur. Bu lezzet sayesinde oldukça hoş bir yapıya bürünen dökme çay, damaklara enfes bir tat katar. Eşsiz lezzet aynı zamanda sağlığa da oldukça faydalıdır. Gerek kalitesi gerekse yararları ile pek çok kişinin tercih ettiği bu ürün, demlikler veya makineler sayesinde hoş lezzete kavuşur. Tadı ve kokusu ile pek çok kişiyi etkisi altına alan bu eşsiz lezzet günün her öğünü rahatlıkla tüketilebilir. Aynı zamanda misafirlerinize ikram edebileceğiniz bu ürün, hoş lezzeti ile birçok kişiyi etkiler. Özel bardaklarda sunumu yapılan bu ürünün yanında kurabiye, kek gibi tatlı çeşitleri de tüketilebilir. Ev, ofis gibi ortamlarda yorgunluğunuzu atmak ve daha dinç kalmak istiyorsanız,  bu ürünün faydalarından yararlanabilirsiniz. Zengin içeriği sayesinde hem zevkinize hem bütçenize uygun ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Birbirinden farklı markalar yardımıyla kaliteye doğrudan erişebilirsiniz. Ayrıca farklı aromalar eklenerek yepyeni lezzetler kazanan ürünlerin tadına da bakabilirsiniz. Siz de bu içeriklerden yararlanmak istiyorsanız, hemen satın alma işlemine geçebilirsiniz. 

Yüksek Besin Değeri ile Dökme Çay 

Genellikle Türkiye'nin Doğu Karadeniz Bölgesi'nde toplanan çaylar, özel bir işlemden geçirilerek elde edilir. Birbirinden farklı paketleme seçenekleri ile satışa sunulan bu ürünlerden birisi de dökme çaydır. Doğal kaliteli bir çay istiyorsanız, rahatlıkla bu ürünü seçebilirsiniz.  Birbirinden farklı markalar tarafından üretilen bu çayın besin değeri de bir hayli fazladır. Çayın besin içeriği konusunda en çok merak edilen konulardan birisi de dökme çay kaç kalori sorusunun cevabıdır. Kilo kontrolü sağlamak istiyorsanız veya diyet yapıyorsanız bu çayı rahatlıkla tüketebilirsiniz. Çünkü ürün kalori değeri 100 gramda 1 kcal olarak ölçülür. Bu oran çay türlerine göre farklılık gösterebilir. Örneğin; yeşil çayın kalori değeri 0’dır. Diğer yandan çayı şekerli veya şekersiz içmeniz de bu oranları değiştirebilmektedir. Ayrıca ürünün gramaj ağırlığı içerik miktarına etki eden diğer bir etkendir. Çayın içerisinde yer alan ikinci en önemli etken madde ise kafeindir. Dökme çay besin değerleri içerisinde önemli bir orana sahip kafein 11 mg olarak ölçülür. Bu oran çayın gramajına göre de değişmektedir. Kafein değeri özellikle de dinç ve uyanık kalmak isteyenler için birebirdir. Dökme çay besin değeri içerisinde yer alan bir diğer etken madde ise potasyum değeridir. Ürünün 100 gramında 18 mg potasyum bulunur. Bu oran çayın miktarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ayrıca dökme siyah çayın 4 mg sodyum ve 3 mg kalsiyum değeri de bulunur. Bu ürünün yüksek besin değerinden yararlanmak istiyorsanız, satın alma işlemine geçebilirsiniz. Avantajlı fiyatlar sayesinde ürünü makul şekilde temin edebilirsiniz. Siz de uygun dökme çay fiyat politikasından yararlanmak istiyorsanız, hemen harekete geçmelisiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Dökme Çay Ürünleri 

Dökme çay ürünleri, aroma veya gramajına göre birbirinden farklı şekilde fiyatlandırılır. Aynı zamanda yeşil çay ve siyah çayın fiyat politikası da birbirinden ayrılır. Dökme çay türleri arasından büyük boyutları seçerek stok yapabileceğiniz gibi küçük boyutlara da yönelebilirsiniz. Bu aromayı ilk defa deneyimleyecek olanlar için düşük gramajlılar oldukça uygundur. Özellikle de uzun süre muhafaza edilebilecek  büyük boyuttaki dökme çaylar ise oldukça avantajlıdır. Evinizde kolaylıkla muhafaza edebileceğiniz bu eşsiz lezzet, farklı aromalara sahip olabilir. Bunlar kimi zaman bergamot aroması ile yepyeni bir lezzete bürünebilir. Günümüzde sıklıkla tüketilen yeşil çaylar da birçok kişinin tercihleri arasında yer alır. Çay tercihinizi zevkiniz doğrultusunda şekillendirerek ürünü satın alabilirsiniz. Bu çayları kendi paketinde veya özel bir kapta muhafaza edebilirsiniz. Böylece uzun süre toz ve kir gibi oluşumlara karşı dayanıklılık gösterir ve tazeliğini korur. Dökme çay sadece lezzeti ile değil aynı zamanda besin değeri ile de pek çok kişiyi çeker. Özellikle de dökme çay kalori değerinin düşük olması ve sağlıklı yapısı birçok kişinin bu ürüne göz atmasına neden olur. Ürün içeriği çayın yapısına bağlı olarak değişebilir. Çayın türü fiyat politikasının da farklılaşmasına etken olur. Bu yüzden net bir fiyat öğrenebilmek için Sonsepet’in avantajlarından yararlanabilirsiniz. Dökme çay fiyatları avantajları ile her bütçeye uygun çözümler sunar. Bu zevkten mahrum kalmak istemiyorsanız, dökme çay satın al butonuna tıklayabilirsiniz. Granül kahve fiyatları ve kapsül kahve çeşitleri gibi kategorilere de göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.