Menü
Sepetim

Dalan %100 Zeytinyağlı Doğal Granül Sabun Tozu 500 G

super_firsat.png (8 KB)
Ürün Kodu : 90456-T
%13
İndirim
74,60 TL
64,90 TL
01.10.2023 tarihine kadar kargoda
super_firsat.png (8 KB)Süper Fırsat

Dalan %100 Zeytinyağlı Doğal Granül Sabun Tozu 500 G

Doğal Yapı

İçinde tamamen doğal ve saf zeytinyağı yer alır. Kokusu oldukça ferahlatıcı bir yapıdadır. Parfüm ya da kimyasal içerikli maddeler yer almaz.

Toz Kullanım

İçinde paraben ya da boya yer almaz. Toz şeklinde kullanımı mümkündür. Cilde hiçbir şekilde zarar vermez. Çocuklu aileler de gönül rahatlığı ile kullanabilir.


Zeytinyağı Yumuşaklığı

İçinde saf ve doğal zeytinyağı yer aldığı için oldukça yumuşak bir yapıya sahiptir. Bebeklerinizin çamaşırlarını yıkarken bu sabun tozunu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çamaşırların bembeyaz bir yapıda olmasını sağlar.

Cilde Zarar Vermez

Hassas cilt yapısına sahip olanlar ve alerjisi bulunanlar ciltlerini temizlemek için bu sabun tozunu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cildinizin parlak ve yumuşak bir dokuda olmasına imkan sağlar.


Test Edilen Yapı

Bütün sağlık testlerinden ve dermatolojik aşamalardan geçirilerek üretilmiştir. Bebeklerinizin çamaşırlarını yıkarken çamaşırlarda var olan lekeleri ve kirleri en derine kadar temizler. Aynı zamanda cildinizin bakımını da yaparken kullanabilirsiniz.


Temiz Yıkama

Temizlik ve bakım işlerinin en kaliteli şekilde gerçekleşmesine yardımcı olur. Bunun yanı sıra bebek kıyafetlerinden kirleri ve tozları en derinlemesine kadar temizleyerek bembeyaz bir görüntüde olmasına yardımcı olur. Kokusu da hafif ve rahatlatıcıdır. Zeytinyağının muhteşem kokusunu hemen hissedeceksiniz. Uzun yıllar boyunca ürünü sorunsuz bir şekilde kullanmanız mümkündür. Cilt bakımlarınızı da bu ürün ile yapabilirsiniz.

 


 

Dalan
Dalan %100 Zeytinyağlı Doğal Granül Sabun Tozu 500 G
%13
İndirim
74,60 TL
64,90 TL
Benzer Ürünler
Son İncelenenler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.