Menü
Sepetim

Herbaderm Hyaluronik 3D Superserum Yüz Serumu 30 ml

Ürün Kodu : SS1788
%15
İndirim
206,02 TL
175,12 TL

Herbaderm Hyaluronik 3D Superserum Yüz Serumu 30 ml


Düşük - orta ve yüksek molekül ağırlıklarına sahip Hyaluronik Asit formlarını bir arada içeren bu serum, cildi derinlemesine nemlendirir; çizgi ve kırışıkların görünümünü azaltır, cilt elastikiyetini artırarak daha sıkı ve dolgun bir görünüm sağlar.


Kullanım Sonrası Gözle Görülen Faydaları
• Gözenekleri tıkamadan yoğun nemlendirme.
• Hyaluronik asit gözeneklerinizi tıkamadan nemlendirir, bu da onu yağlı ve akneye eğilimli ciltler için harika bir nemlendirici yapar. Yağlı ciltlerin nemlendiriciye ihtiyacı olmadığı doğru bilinen bir yanlıştır. Cilt susuz ve nemsiz kaldığında bu durumu telafi etmek için aşırı yağ salgılar. Bu nedenle nemlendirme, akneye eğilimli ve yağlı ciltler dahil tüm cilt tipleri için çok önemlidir.
• Sıkılaştırma ve elastikiyet artışı.
• Yaşlanma, güneş ışınları, iklim koşulları cildin su kaybını hızlandırarak ince çizgiler, kırışıklıklar ve sarkma gibi cilt yaşlanmasına ait belirtilerin erken dönemde ortaya çıkmasına neden olur. Hacminin 6 katı su tutma gücüne sahip Hyaluronik Asit havadaki nemi emerek, cilde hapseder; doğal nem kaybını azaltırken (TEWL), cildin nem seviyesinde artış sağlar; çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya, oluşmasını önlemeye yardımcı olur.

En Etkili olduğu Cilt Problemleri
Elastikiyet kaybı, sarkma, kuruluk, ince çizgiler ve kırışıklıklar.
Herbaderm
Herbaderm Hyaluronik 3D Superserum Yüz Serumu 30 ml
%15
İndirim
206,02 TL
175,12 TL
Son İncelenenler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.