Son Sepet Menü
Üyelik Giriş
üye giriş
Şifremi Unuttum
ÜYE OL
Sepetim

Confy Premium 5 Numara Bebek Bezi Junior 11 - 18 KG 44 Adet

Yorum Yap
%20
İndirim
269,50 TL
215,60 TL
24.04.2024 tarihine kadar kargoda
super_firsat.png (8 KB)

Süper Fırsat

Confy Premium 5 Numara Bebek Bezi Junior 11 - 18 KG 44 Adet

Confy Premium bebek bezi, 5 numara (junior) ve 11-18 kg bebekler için özel olarak tasarlanmış bir bebek bezi çeşididir. Confy bebek bezleri, üstün özellikleri ile bebeğinizin ihtiyaçlarına tam olarak uygun bir üründür.

Confy bebek bezlerinin en önemli özelliklerinden biri, Confy Koruma kalkanıdır. Bu kalkan içerisindeki çinko-D-Pantenol ve Lanolin, bebeğinizin cildini besler ve pişik oluşumunu engeller. Bu özellik Türkiye'de ilk ve tek olarak Confy bebek bezlerinde bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra, Confy bebek bezleri, bitki özleri içerir. Zeytin, aloe vera ve badem bitki özleri, bebeğinizin hassas cildini besler ve nemlendirir. Doğal bitki özleri ile tam koruma sağlar. Bu özellik de Türkiye'de ilk ve tek olarak Confy bebek bezlerinde bulunmaktadır.

Confy bebek bezleri, Equality Teknolojisi sayesinde sıvıyı emer ve saklama tabakası olan emici tabakaya aktarır. Böylece sıvı bezin içinde hapsolur ve bebeğinizin cildini kuru ve temiz tutar. Bebek bezinde bulunan emici tabaka yapısı sadece Confy’de bulunan Equality Technology ile üretilmektedir. Equality Technology, bebeğin bezinin performansını arttırır, sızıntıyı ve topaklanmayı önlemeye yardımcı olur.

Confy bebek bezleri, nefes alabilen dış yüzeye sahiptir. Bez, hava alarak cildin kuru kalmasını ve havalanmasını sağlar. Bu özellik, ciltte pişik problemi oluşmasını engeller.

Üst yüzeyi ekstra yumuşak olan Confy bebek bezleri, bebeğinizin cildini rahat ettirir. Süper emici tabakası sayesinde sıvıyı hızla emer ve ultra kuruluk sağlar.

Esnek yan bantlar sayesinde, Confy bebek bezleri bebeğinizin belini rahatça kavrar ve bebeğinizin özgürce rahat etmesini sağlar. Süper sızdırmaz bariyerleri ise sıvının dışarıya çıkmasını engeller.

Confy bebek bezleri, en yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Bebeğinizin rahatı ve sağlığı için en uygun seçeneklerden biridir. Confy bebek bezleri, bebeklerin ihtiyaçlarına tam olarak cevap veren bir üründür ve çocuklar için en iyi seçenektir.

Confy A+.jpg (183 KB)

Confy Premium Bebek Bezi