Menü
Sepetim

Confy Premium 2 Numara Bebek Bezi Mini 3 - 6 Kg 40 Adet

super_firsat.png (8 KB)
Ürün Kodu : 11834
%30
İndirim
164,14 TL
114,40 TL
06.03.2024 tarihine kadar kargoda
super_firsat.png (8 KB)Süper Fırsat

Confy Premium 2 Numara Bebek Bezi Mini 3 - 6 Kg 40 Adet

Confy Premium Bebek Bezi 2 Numara Mini, 40 adet içeren bir bebek bezi ürünüdür. Bu bebek bezlerinde birçok özellik bulunmaktadır.
Confy Koruma Kalkanı, içerisindeki çinko-D-Pantenol ve Lanolin sayesinde bebeğin cildini besleyerek pişik oluşumunu önler. Bu özellik, Türkiye'de ilk ve tek olarak Confy bebek bezlerinde bulunmaktadır.
Bitki özleri, içerisinde zeytin, aloe vera ve badem bitki özleri bulunan doğal bir içerikle hassas bebek cildini nemlendirir ve besler. Bu özellik de Türkiye'de ilk ve tek olarak Confy bebek bezlerinde yer almaktadır.
Equality Teknolojisi, dağıtım tabakası sayesinde sıvıyı emer ve bezin saklama tabakası olan emici tabakaya aktararak sızıntıyı ve topaklanmayı önler. Bebek bezinde bulunan emici tabaka yapısı sadece Confy'de bulunan Equality Technology ile üretilmektedir.
Nefes Alabilen Dış Yüzey, bezin hava almasını sağlayarak cildin kuru kalmasını ve havalanmasını sağlar. Bu özellik sayesinde pişik problemi oluşması engellenir.
Ekstra Yumuşak Üst Yüzey, bebeklerin cildini rahat ettirerek pamuk gibi yumuşak hissetmelerini sağlar. Bu özellik, newborn ve mini ebatlarında iç yüzeyde özel yumuşak topsheet kullanılarak elde edilir.
Süper Emici Tabaka, sıvıyı hızla emerek ultra kuruluk sağlar. Bu özellik, bebeğin kuru ve rahat bir şekilde hareket etmesine olanak tanır.
Esnek Yan Bantlar, bebeğin belini rahatça kavrar ve özgürce hareket etmelerine olanak sağlar. Bu özellik, bebeğin konforunu ve rahatlığını arttırır.
Süper Sızdırmaz Bariyerler, sıvının dışarıya çıkmasını engeller ve bebeğin kıyafetlerinin ıslanmasını önler. Bu özellik, bezin daha uzun süre kullanılabilmesini sağlar.
Confy bebek bezleri, bebeklerin hassas cildine özel olarak tasarlanmış bir üründür. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu bebek bezleri, bebeğin rahatlığını ve sağlığını düşünerek özel olarak tasarlanmıştır. Confy bebek bezleri, bebek bezleri ve çocuk bezleri arasında öne çıkan bir markadır ve birçok özelliği ile diğer bebek bezleri arasından sıyrılmaktadır.

Confy A+.jpg (183 KB)

Confy
Confy Premium 2 Numara Bebek Bezi Mini 3 - 6 Kg 40 Adet
%30
İndirim
164,14 TL
114,40 TL
Son İncelenenler