Menü
Sepetim

Porçöz Lavabo Açıcı 4x50 GR

Ürün Kodu : 90631-T
%20
İndirim
49,88 TL
39,90 TL

Porçöz Lavabo Açıcı 4x50 GR

Çok güçlü bileşimi sayesinde her türlü lavabo ve giderleri tamamen tıkalı ve su dolu olsalar bile kolayca ve zahmetsizce açar. Su kaynatmadan dakikalar içinde çalışır.
Gözenek açıcı granüller plastik, PVC ve diğer farklı malzemelerden üretilen sıhhi tesisat ve drenaj borularında sorunsuz olarak kullanılabilir.
Porçöz Pelet Lavabo Açıcıyı tıkalı bölgeye uygulamadan önce 2 litre kaynar su hazırlayın. Drenajda veya boruda su birikmişse fazla suyu bir pompa ve bir bezle boşaltın. Bir torba Porçözi Pelet Lavabo Açıcıyı tıkalı gidere dikkatlice dökün. Önceden hazırlanmış tüm kaynar suyu hızlı ve dikkatli bir şekilde gidere dökün. 1-2 dakika kadar bekleyin, musluğu açın ve 2-3 dakika daha soğuğun giderden akmasına izin verin. Tıkanıklık yeterince giderilmemişse, işlemi tekrarlayın. Daha büyük çaplı borular ve giderler tıkanmışsa, kullandığınız pelet torbalarının sayısını artırabilirsiniz. Tıkanma inşaat malzemeleri, demir atıkları vb. Tesisatçınıza, giderin sert ve sert malzemelerden kaynaklanıp kaynaklanmadığını sorun.
Porçöz
Porçöz Lavabo Açıcı 4x50 GR
%20
İndirim
49,88 TL
39,90 TL
Son İncelenenler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.