Son Sepet Menü
Üyelik Giriş
üye giriş
Şifremi Unuttum
ÜYE OL
Sepetim

Mahmood Coffee Hazır Türk Kahvesi Sade 6 Gr 12li ve Orta 8 Gr 12li ve Şekerli 9 Gr 12li

Yorum Yap
%20
İndirim
267,55 TL
212,90 TL

Mahmood Coffee Hazır Türk Kahvesi Seti

Mahmood Coffee Hazır Türk Kahvesi Çeşitleri

Türk kahvesi tutkunları için özel tasarlanmış bu set, üç farklı lezzeti pratik bir şekilde sunuyor.

1. Mahmood Coffee Hazır Türk Kahvesi Sade 6 Gr x 12 adet Türk kahvesinin özgün tadını anında deneyimleyin. Tek içimlik 6 gram paketlerde sunulan bu ürün, geleneksel lezzeti pratik bir şekilde sunuyor. Türk kahvesi keyfini her demde yaşamak artık daha kolay.

2. Mahmood Coffee Hazır Türk Kahvesi Orta 8 Gr x 12 adet Orta öğütülmüş kahve çekirdekleriyle mükemmel bir dengenin tadını çıkarın. Tek içimlik 8 gram paketler, geleneksel Türk kahvesini anında hazırlama fırsatı sunuyor. Lezzetin en iyi halini pratiklikle buluşturan bir deneyim.

3. Mahmood Coffee Hazır Türk Kahvesi Şekerli 9 Gr x 12 adet Tatlı bir mola için ideal seçenek. Tek içimlik 9 gram paketlerde sunulan bu ürün, geleneksel Türk kahvesine tatlı bir dokunuş katıyor. Şekerle lezzetlendirilmiş öğütülmüş kahve çekirdekleri, anında hoş bir tatlılık sunuyor.

Sonsepet ayrıcalıklarını keşfederek daha ekonomik, daha güvenilir ve çok daha hızlı şekilde siparişlerinizi verebilirsiniz. Sitemizden ya da Whatsaap’tan kolay sipariş verirken müşteri dostu hizmet olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.