Menü
Sepetim
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Ürünleri Sırala
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre
  • Varsayılan Sıralama
Toplam 6 ürün bulunmaktadır.

Hazır Kahve

Günlük kullanımda sıcak içecek denildiğinde akla gelen ilk içeceklerden bir tanesi en çok tercih edilen içeceklerden bir tanesi olan kahvedir. Hem Türkiye hem de dünya üzerinde yaygın bir şekilde tüketilen içeceklerden bir tanesi olan kahvenin dünya üzerinde pek çok farklı bölgelerde üretilen binlerce çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlerin yanı sıra French press, mocha pot, chemex, V60, cold brew gibi farklı demleme çeşitleri de söz konusu kahve tüketimi olunca tüketicilere çok geniş bir yelpaze sunmaya yardımcı olmaktadır. Pek çok farklı çekim seçeneği olan bu kahve türlerinden bir tanesi olan hazır kahve kullanımı en yaygın olan türlerden bir tanesidir. Sıcak su ile temas ettiğinde tüketime hazır hale gelmesi sayesinde yüksek pratikliğe sahip olan bu çeşit kahveler ev, ofis, seyahat gibi pek çok duruma ayak uydurmuş, kısaca günlük yaşamın her noktasında ulaşılabilir kahve çeşitleri haline gelmişlerdir. Hazır kahvenin günlük yaşamdan en çok tercih edilen kahve çeşitlerinden bir diğeri de kullanım kolaylığının yanı sıra kahve çekirdeğine göre daha hafif oluşu raf ömrünün çekirdeğe göre çok daha uzun oluşudur. Böylece günlük yaşamda temin edilen kahvenin uzun süreli kullanılması ve ihtiyaca göre istenirse stok yapılması mümkün olabilmektedir.

Onlarca marka tarafından pek çok farklı seçenek halinde sunulan hazır kahve ürünleri tekli veya çoklu paket seçenekleri halinde satışa sunulmaktadır. Hemen hemen her kahve çeşidinin hazır versiyonu bulunmaktadır. Sıcak su ile saniyeler içerisinde çözünüp hazır hale gelen bu kahve alternatifi hem ülkemizde hem de dünyada yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Pek çok farklı özellikte ve aromada hazır kahveler bulmak mümkündür. Çikolatalı, vanilyalı, karamelli, şekerli ya da şekersiz, sade ya da sütlü hazır kahveler mevcuttur. Bunun yanı sıra cappuccino, 2’si bir arada, 3’ü bir arada, klasik, gold, filtre kahve, türk kahvesi, sütlü köpüklü ve çikolata parçacıklı gibi pek çok farklı çeşitte çözünebilir kahve çeşidi hazır kahve olarak sizlere sunulmaktadır. Hazır kahvelerin standart çözülebilir versiyonlarının yanı sıra sallama filtre kahve ve stick kahve gibi pek çok farklı seçenekte versiyonları satışa sunulmaktadır.

Hazır Kahve Nedir, Nasıl Yapılır?

Hem ülkemizde hem de dünya genelinde en yaygın şekilde tüketilen içeceklerin başında kahve türleri gelmektedir. Pek çok farklı çeşidi bulunan kahve türleri, yaygın kullanımları sebebiyle değişik şekillerde tüketilmeye başlamıştır. Özellikle gündelik hayatın hızına yetişmek için pek çok kişi kahve tüketiminden feragat edebilmektedir. Uzun ve uğraştırıcı demleme yöntemleri kahve severlerin her zaman uygulayabildiği seçenekler değildir. Böyle durumlarda kısıtlı zaman aralıklarında kahve zevkinden mahrum kalınmaması adına pratik kullanımı ile hazır kahveler ortaya çıkmıştır. Öncelikle 1900’lü yılların başlarında granül kahveler ile birlikte ortaya çıkan hazır kahveler daha sonraki yıllarda yüzlerce marka tarafından üretilmeye ve geliştirilmeye devam etmiştir. Sıcak su ile temas etmesiyle birlikte hemen çözünmeye başlayan hazır kahvelerin kullanımı ülkemizde ve tüm dünyada pratikliği sayesinde kolayca yayılmış ve yıllar içinde yeni hazır kahve türleri bu kategoriye eklenerek devam etmiştir.

Günümüzde filtre kahveden Türk kahvesine, latte kahveden mocha kahvelere, sallama kahveden stick demleme kahvesine birçok hazır kahve türü bulunmaktadır. Bu kahve türleri birbirlerinden çok farklı kahvelere dayansa da yapılma şekilleri ortak bir özelliğe dayanmaktadır. Bu yöntem gerek kahvelerin çözünmesini sağlamak, gerekse kahveleri demlemek için sıcak su kullanımıdır. Sıcak su ile temasından çok kısa süre sonra içime hazır hale gelen kahveler tam da bu özellikleri sayesinde sahip oldukları popülerliği elde etmişlerdir. En yaygın olarak kullanılan hazır kahveler granül kahve çeşitleri ve hazır Türk kahveleridir. Özellikle misafir ağırlarken bolca tercih edilen kahve türleri genellikle hazır kahvelerdir. Hazır kahveler söz konusu olduğunda hazır kahve kalori miktarını merak edenler için bu soruya verilebilecek cevap, hazır kahvelerin en yaygınlarından biri olan sade granül kahvelerde bu miktar bir fincanda ortalama 34 kalori iken, kahve özelliği, içeriği ve markası değiştikçe bu değer de değişkenlik gösterebileceği yönündedir. Örneğin şekerli, sütlü, çikolatalı vanilyalı kahveler ile filtre kahve, mocha, latte gibi hazır kahvelerde içeriğin değişimi, kalorinin miktarının da doğru orantılı olarak değişmesine neden olacaktır. Bu durum, tükettiklerinin besin değerine dikkat eden müşterilerin de kendilerine uygun çeşitlerde kahve bulmalarını sağlamaktadır.

Hazır Kahve Çeşitleri

Söz konusu dünya üzerinde sık sık tüketilen kahve olduğunda hemen hemen her kahvenin hazır versiyonu bulunmaktadır. Uzun ve yorucu demleme çeşitlerini kullanmak yerine her duruma uygun ve pratik hazır kahve çeşitleri günlük yaşamın telaşı içerisinde gelen kahve ihtiyacına oldukça etkili bir çözüm sunmaktadır. Her yaştan bireyin epey kolay bir şekilde hazırlayabileceği hazır kahvelerin kullanımı oldukça basittir. Pek çok farklı çeşidi bulunan hazır kahveler farklı kullanım yöntemleri ile farklı tatlar sağlamaktadır. Bunlara granül kahveler, hazır filtre kahveler, hazır Türk kahvesi ve stick kahve gibi pek çok örnek verilebilir. Tüm bunların yanı sıra hazır kahveler farklı tatlar, aromalar ve farklı demleme yöntemlerinden ortaya çıkan farklı kahve içim sertliklerine sahiptir. Üstelik yüksek gramajda veya toplu alım istenmeyen durumlar için tekli paket seçenekleri sayesindeki tek porsiyonluk kullanımına da bu kahve alternatifinde ulaşmak oldukça kolaydır. İstenilen kahve demi deneyimine ulaşmak için stick kahve çeşitlerini deneyebilir, sadece sıcak su yardımı ile istenilen demlenme seviyesi sağlanana kadar bekletip tüketebilirsiniz. Bunun yanı sıra temin edilmesi daha zor ve maliyetli olan filtre kahve deneyimini elde etmek istiyorsanız hazır filtre kahve çeşitlerinden birini tercih ederek tıpkı sallama çayda olduğu gibi bu demleme yöntemini kullanarak tüketebilirsiniz.

Kullanılacağı duruma ve ortama göre farklı hazır kahveler de tercih edilebilmektedir. Bu nedenle ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen sıcak içecek türlerinden biri haline gelmiştir. Bu hazır kahvelerin başında granül kahveler gelmektedir. Yüz yıldan fazla süredir tüm dünyada yaygınlaşmış bu kahve türü hazır kahveler arasında bile hazırlanışı en kolay olan kahvelerden bir tanesi olma özelliği taşımaktadır. Onlarca farklı çeşidi bulunan bu kahve türünün kullanım alanı da oldukça geniştir. Standart kahve yapımının yanı sıra bu kahveler tatlı ve kokteyl yapımı gibi farklı işlemlerde de kullanılmaktadır. Diyetine dikkat edip kullandığı ürünlerin besin değerlerine dikkat eden tüketiciler için de oldukça kullanışlı ve kalori seviyesi düşük olan bu kahveler ile saniyeler içerisinde tatlılarınıza farklı bir dokunuş katabilirsiniz.

Hazır Kahve Fiyatları

Tüm dünyada yüksek popülerliğe sahip olan hazır kahveler söz konusu olduğunda tercih edilebilecek binlerce ürün çeşidi ve marka bulunmaktadır. Her bireyin tercihine göre çeşidi bulunan kahve çeşitlerinin aynı zamanda her bütçeye uygun çeşitli alternatifleri de bulunmaktadır. Söz konusu kahve tercihi olduğunda hazır kahveler tüm dünyada ve ülkemizde en çok tercih edilen alternatifler arasında yer almaktadır. Hazır kahve fiyatları denildiğinde birçok farklı belirleyici faktör akla gelse de bunların en önemlileri arasında öne çıkanlar kahve türü ve özelliği, marka ve miktar faktörleridir. Hazır kahve çeşitlerini tekli porsiyonlar ve çoklu porsiyonlar olarak temin edebileceğiniz gibi, gramaj ile de temin edebilirsiniz. Onlarca marka ve özellikteki bu kahveler arasından zevkinize kullanacağınız duruma en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Her yaştan ve her kesimden tüketiciye hitap eden hazır kahvelerin her damak tadına uygun çeşitleri bulunmaktadır.

Tekli ya da çoklu şekilde satın alabileceğiniz bu kahveleri çevrenizdeki herhangi bir marketten veya online alışveriş üzerinden bulabilirsiniz. Çoklu alım yapıldığında birim fiyatı düşmekte ve daha hesaplı hale gelmekte olan hazır kahveler aynı zamanda çoklu alımın uygun olmadığı durumda da tekli alternatifleri sunmaktadır. Su ile temas ettiğinde anın çözünmeye ya da demlenmeye başlayan ve hemen hazır hale gelen bu kahveler için başka herhangi bir yan ürün temin etmenize gerek yoktur. Hazır kahvelerinizi çevrenizdeki lokal marketlerden temin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra internet üzerinden de alışveriş yapabilir, yapacağınız bu alışverişlerde her marka, tür aroma, hazırlanış türü ve özellikteki hazır kahveler temin edebilirsiniz. Online alışverişlerde hazır kahve fiyatı karşılaştırması yapabilir, damak zevkinize ve bütçenize en uygun çözünebilir kahveyi kolaylıkla temin edebilirsiniz. Kahve keyfinizi her durumda sürdürebilmek, dilediğiniz kahve tadına ve çeşidine ulaşmak ve harcayacak uzun zamanınız olmadan da kafein ihtiyacınızı karşılamak ya da kahvenin tadını çıkarmak için zevkinize en uygun hazır kahve çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.