Son Sepet Menü
Üyelik Giriş
üye giriş
Şifremi Unuttum
ÜYE OL
Sepetim
Filtreleme
Kategoriler
Marka
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
En Eski
En Yeni
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Rastgele
Puana Göre

Confy Bebek Bezi - Confy Bebek Bezleri

Bebek bezleri, bebeklerin doğduğu ilk günden başlayıp tuvalet alışkanlığı kazanana kadar altlarının hijyenik kalmasını sağlayan önemli bir malzemedir. Bebek bezi kullanırken dikkatli olmak hem altının kuru kalmasını sağlamak hem de cildinin tahriş olmaması açısından çok önemlidir. Bebek bezleri bir iç çamaşırı özelliğinde olması gerektiği gibi hassas cilde de uyum göstermelidir. Farklı yaş ve kilo aralığında üretilen bebek bezleri markaya göre çeşitli fonksiyonlara sahip olabilir. Confy Bebek Bezi aşağıdaki özellikleriyle farklı yaş gruplarındaki bebeklerin rahat etmesini sağlar.

Confy Bebek Bezi Özellikleri

 • Özel olarak tasarlanmış ultra emici bir teknolojiye sahiptir. Bu, bebeklerin gece boyunca kuru ve rahat kalmasını sağlar.
 • Yüzeyi pamuk yumuşaklığında tasarlanmıştır. Bu, bebeğinizin hassas cildine nazik bir dokunuş sunar.
 • Nefes alabilir özelliktedir. Bu, bebeğinizin cildinin hava almasına ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur.
 • Sızıntıları önleyen yapısıyla bebeğinizin kıyafetlerinin kuru kalmasını sağlar.
 • Özel teknolojisi sayesinde, bebeğin kilosuna ve vücut yapısına göre eşit dağılmış bir emilim sağlar, böylece bezin her tarafı aynı performansta çalışır.
 • Kullanılan malzemeler hipoalerjeniktir, yani alerjik reaksiyonlara neden olma riski düşüktür.
 • Parfüm ve paraben gibi potansiyel cilt tahrişine neden olabilecek maddeler bulunmaz.
 • Esnek yan bantlar, bebeğinizin hareket özgürlüğünü sağlar ve bezin daha iyi oturmasını sağlar.
 • Çevre dostu malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır, böylece hem bebeğin hem de doğanın dostudur.
 • İçeriğinde cildi daha esnek ve nemli tutan D pantenol bulunur.
 • İçeriğinde cilt bariyerini güçlendirmeye yarayan Lanolin bulunur.
 • İçeriğinde büyüme ve gelişimi destekleyen Çinko bulunur.

Bebek Bezi Seçimi Nasıl Olmalı?

Bebek bezi seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli faktör vardır. Bu faktörler bebeğinizin günlük yaşam konforunu artıracağı gibi cildinin de rahat etmesini sağlayacaktır.

 • Bebek bezlerini seçerken, bebeğinizin kilosuna ve yaşına uygun olan boyutları seçmelisiniz. Bu nedenle önerilen kilo aralıklarına dikkat etmelisiniz. Confy bebek bezleri farklı numaralarda ve adetlerde satılmaktadır.
 • Bebek bezlerinin emicilik kapasitesi, ne kadar sıvıyı emebildiklerini gösterir. Bebeğinizin gece uykuları veya daha uzun süreli kullanımlar için daha yüksek emicilik kapasiteli bezleri tercih etmelisiniz. Confy bebek bezleri bebeğinizin altının bütün gece kuru kalmasını sağladığı gibi 12 saatlik bir kuruluk imkânı sağlar.
 • Bebek bezlerinin içerdiği malzemelere dikkat etmelisiniz. Bebeğinizin hassasiyeti veya alerjisi varsa, parfüm, losyon veya kimyasal içermeyen hipoalerjenik bezleri tercih etmek önemlidir. Confy doğal bitki özleriyle bebeklerin hassas cildini besler, nemlendirir ve tam koruma sağlar.
 • Bebek bezlerinin yumuşak olması ve bebeğinizin cildine rahat gelmesi önemlidir. Yumuşak ve konforlu bezler, bebeğinizin rahat etmesini sağlar. Confy pamuksu yüzeyi sayesinde gün içinde rahatsız etmeyecek konfor sağlar. Bebeğin cildini tahriş etmez, pamuksu üst yüzey konforlu bir gün sunar.
 • Bebek bezleri, bebeğinizin rahatça hareket etmesine imkân sağlamalıdır. Confy elastik yan bantlarla, bebeğinizin rahatça oynamasına ve hareket etmesine yardımcı olur.
 • Su geçirgenliği ve sızdırmazlık özellikleri, bezin kalitesini belirler. Bebeğinizin altında sızdırma olmaması ve kıyafetlerinin kuru kalması önemlidir. Confy sıvıyı eşit bir şekilde dağıtır süper sızdırmazlık özelliği sayesinde idrarın dışarı çıkmasını engeller.

Bebek Bezi Fiyatları

Bebek bezlerinde seçenek çok olduğu için fiyat olarak da değişkenlik söz konusudur. Fiyatların belirlenmesinde paket içeriği ön planda olurken numara farkı da göz önünde bulundurmalıdır. Confy üretimden tüketime varıncaya kadar her noktada bebeklerin sağlığını göz önünde tutmuştur. Paketlerdeki fiyat farklıkları büyük numaralarda kullanılan malzemelerin daha fazla olmasından kaynaklanmaktadır.

Confy Yenidoğan Bebek Bezi

Yenidoğan bebek bezi, özellikle bebeklerin küçük ve hassas cildine uygun olarak tasarlanmış olması gerekir. Bu bezlerin birçok markası ve modeli bulunsa da genel olarak Confy bebek bezi şu özellikleriyle dikkat çekmektedir.

 • Bebeklerin anatomisine uygun olarak tasarlanmıştır. Yumuşak malzemelerden üretilmiş ve bebeğin cildine nazikçe temas etmektedir.
 • Bebeklerin ciltleri hassas olduğundan hipoalerjenik malzemeler kullanılmıştır. İçeriğinde parfüm ve losyon gibi alerjenler bulunmaz.
 • Süper ince ve esnek yapılıdır, böylece bebekleri rahatça sarmaya olanak tanır.
 • Antibakteriyel’dir.

Confy Bebek Bezi Kaliteli mi?

Confy bebek bezi bebeğinizin hassas cildi için uygundur. İçeriğinde parfüm ya da herhangi bir kimyasal bulunmadığı için hipoalerjenik özelliği bulunur. İyi emme yeteneği ve sızdırmazlık özelliği sayesinde bebeğinizin gün boyunca altının kuru ve rahat kalmasını sağlar. Özellikle çok hareket eden çocukların daha rahat olması için tasarlanmış esnek ve yumuşak yapısı fiyat ve performans açısından değerlendirildiğinde ürün Türkiye’de satışı yapılan bebek bezleri içinde en kalitelisi diyebiliriz.

Confy Bebek Bezi Kullanan Var mı?

Confy Bebek Bezi Kullanan Var mı? Sorusu ürünü ilk kez kullananların en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Confy Bebek Bezi ilk doğum sürecinden itibaren kolay kullanımı sızdırmazlığı ile pek çok kişi tarafından bebeklerinin gelişim süreci içinde kullanılmaktadır.

Confy Bebek Bezi Yorumları

Ebeveynlerin günlük kullanım deneyimleri, ürünün kalitesi, konforu, emiciliği ve sızdırmazlığı gibi önemli özellikler göz önünde bulundurularak yapmış oldukları yorumların tamamında Confy bebek bezi Türkiye’de bir numara olmuştur.

Confy Bebek Bezi Fiyatları ve Siparişi - Online Satın Al

Bütçenize en uygun bebek bezi çeşitlerimiz için https://www.sonsepet.com/  adresimizi ziyaret edebilir ve hemen satın alabilirsiniz.