Menü
Sepetim
Yaralarımızı Birlikte Saracağız
16.02.2023

Yaralarımızı Birlikte Saracağız

Merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi olan, şehrimizi ve birçok ilimizi etkileyen depremin büyük üzüntüsü içerisindeyiz.

Yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileriz.

İlk günden beri her türlü destek için sahada çalışırken, koordinasyon için ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile irtibat halindeyiz. Bu bağlamda tüm ihtiyaç sahiplerine çocuk bezi ve ıslak mendil dağıtıyoruz. Depremden etkilenen bölge halkı için fabrikamızdaki yardım noktalarından sıcak yiyecek ve içecek ile bebek bezi temin ediyoruz.

Ayrıca hepimizi derinden sarsan bu acı günlerde ülkemizin yetkili mercileri ile koordineli olarak, bir nebzede olsa yaraları sarabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. 10. Günü geride bıraktığımız şu günlerde; her gün 100.000’i aşkın yemek dağıtımı ve 200.000 kumanya dağıtımı yaptık. Yine Gaziantep'te 4. Organizede yer alan Lidersan tesislerimizde yaptığımız yemek ikramı 100.000'i geçmiştir. Nurdağı ve İslahiye ilçelerimize jeneratörler için 2 tanker yakıt gönderimi yapmanın yanında anne ve bebeklerimiz için mümkün olduğunca fazla ıslak mendil, bebek bezi ve ped dağıtımı gerçekleştirdik.

Bu felaketin açtığı derin yaraları kapatmak adına, daha fazlası için Altunkaya Şirketler Grubu olarak devletimizin ve tüm afetzedelerimizin yanındayız.

Bu zor günleri hep birlikte dayanışma ile atlatacağız.

Ülkemize ve milletimize geçmiş olsun.

Salça Nedir, Salçanın Faydaları Nelerdir?
Salça yazın yetişen domateslerin sağlıklı ve doğal bir şekilde işlendikten sonra tüketilmek amacıyla kullanılan bir besin türüdür.
13.02.2024
Seylan Çayı Nedir, Nasıl Demlenir?
Çay günün her saatinde içilebilen önemli bir içecektir. Kişinin zevkine göre açık veya koyu olarak içilebileceği gibi farklı şekillerde de demlenir.
13.02.2024
Kahve Nedir ve Kahve Çeşitleri Nelerdir?
Kahve , coffea ağacındaki meyvelerin çekirdeklerinin ayrılması, öğütülmesi ve demlenmesiyle elde edilen bir içecek türüdür.
13.02.2024
Basmati Pirinç Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Basmati pirinç ülkemizde yetişmeyen, normal pirinçlere göre daha uzun ve büyük olan bir pirinç türüdür.
13.02.2024
Altunsa Reçel ile Reçelli Kurabiye Tarifleri
Kurabiyeler mis gibi kokusu ve nefis tadı ile evlerin vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkar. Yediden yetmişe pek çok kişi tarafından son derece sevilen kurabiyelerin birçok çeşidi bulunur.
09.06.2023
Altunsa Ton Balığı İle Salata Tarifleri
Ton balığı ile yapılan birçok tarif son derece sağlıklı ve besleyici oluyor. Kısa sürede hazırlanabilmesi ve pratik olması yönünden de pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.
23.05.2023
Bebek Şampuanı Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli ?
Anne baba olmak oldukça zor olan bir görevdir. Çocuk doğduğu andan itibaren anne babanın yükü ve sorumluluğu her geçen gün artıyor.
23.05.2023
Kaju Nedir ? Kavrulmuş Kaju Nasıl Yapılır ?
Kuruyemiş sevenlerin en çok tükettiği lezzetli tada sahip Kaju nedir sorusu, sakız ağacıgiller ailesine ait tropikal bir ağaç meyvesi olarak açıklanır.
23.05.2023