Menü
Sepetim
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Ürünleri Sırala
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre
  • Varsayılan Sıralama
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Bardak Poşet Çay

Çayın dünya kültüründeki önemi  bir hayli fazladır. Öyle ki pek çok kültürde çay vazgeçilmezler arasında yer alır. Sabah kahvaltısından tutun da pek çok öğünün içerisinde bu eşsiz lezzeti bulabilirsiniz. Türk kültüründe de önemli bir yere sahip olan bu içecek, günün her anında rahatlıkla içilebilir. Birbirinden farklı aromalar ile öne çıkan bu eşsiz lezzet, yediden yetmişe pek çok kişiyi kendine hayran bırakır. Sıcacık bir çayın vazgeçilmez aroması özellikle de kış aylarında içinizi ısıtacak türdendir. Günümüzde çay sadece toz halinde bulunmaz aynı zamanda poşete sarılarak farklı yapılara da bürünebilir. Bardak poşet çay da bunlar arasında yer alır. Tadı ve aroması ile pek çok kişinin damak tadına hitap eden bu ürün, portatif olması nedeni ile de kolaylıkla taşınabilir. Bu yüzden seyahatlerinizde bu ürünü yanınıza alarak çay keyfinden mahrum kalmaz. Seyahatlerinizin yanı sıra bu eşsiz lezzetin tadına açık havada da varabilirsiniz. Özellikle de arkadaşlarınızla veya ailenizle yapabileceğiniz piknik, kamp gibi alanlara da rahatlıkla bu ürünü götürebilirsiniz. Pratik yapısı ile öne çıkan bu eşsiz lezzetin tadına açık havada varabilirsiniz. Poğaça, börek, gözleme, kek gibi hamur işlerinin yanında rahatlıkla tüketebileceğiniz bu içecek, kolay içimlik yapısı ile göze çarpar. Hafif yapısı ve düşük kalorili olması nedeniyle de pek çok kişinin tercihidir. Aynı zamanda ürünün içerisinde sağlığa yararlı pek çok vitamin ve mineral yer alır. Böylece bu ürünü içerek bunlardan da yaralanabilirsiniz. Bardak poşet çay birbirinden değerli markalar altında satışa sunulur. Bunlar arasında yer alan Mahmood bardak poşet çay tadı ve kalitesi ile pek çok kişiye tesiri altına alır. Kutu halinde satılan bu ürünün içerisinde 100 adet poşet çay bulunur. Sallama şeklindeki yapısı nedeniyle oldukça pratik olan bu ürün, sıcak su içerisinde birkaç dakika bekletilerek kolaylıkla hazırlanır. Özellikle de çay zevkinden mahrum kalmak istemeyen pek çok müşteri, bu tarz çay modellerine yönelir. Siz de bu zevke ortak olmak istiyorsanız, bardak poşet çay ürünlerinden birisini satın alabilirsiniz. Kahvaltılıklar için eşsiz bir eşlikçi olan bardak poşet çay çeşitleri sizleri bekliyor.

Birbirinden Farklı Bardak Poşet Çay Çeşitleri 

Kolay kullanımı nedeniyle sıklıkla tercih edilen poşet çaylar, lezzeti ve tadı ile tiryakilerinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Özellikle de çaysız yapamam diyenlerin tercihi olan bu ürün, hafif yapısı ile kolaylıkla çantalarda taşınabilir. Böylelikle dilediğiniz yere bu ürünü götürerek kullanabilirsiniz. Piyasada birbirinden farklı bardak poşet çay markaları bulunur. Bu ürünler kalitesine ve tadına göre farklı yapılara bürünür. Elma aromalı, ıhlamurlu, limonlu pek çok tür bunlar arasında sayılabilir. Her damak zevkine göre hazırlanan bu ürünler, geniş ürün skalası nedeniyle müşteri beklentilerini karşılar. Rahatlatıcı etkisiyle limonlu ve zencefilli çaylar, özellikle de kış aylarında sıklıkla tercih edilir. Gribal enfeksiyonlara karşı da oldukça etkili olan bu ürünler, soğuk geçen kış aylarında rahat etmenize yardımcı olur. İçeriğindeki C vitamini nedeniyle soğuk algınlığına iyi gelen böğürtlenli çay, hoş tadı ile pek çok damak tadına hitap eder. Aynı zamanda bu ürünün içeriğinde yer alan vitamin ve mineraller bağışıklık sistemine karşı etkinliği ile bilinir. Alternatif olarak tercih edebileceğiniz yaban mersinli poşet çaylar, antioksidan etkisi ile öne çıkar. Sağlığa olan yararlarının yanı sıra lezzeti ve tadı ile bu çayı pek çok müşteri severek tüketir. Antioksidan etkisi ile bilinen bir diğer ürünü de narlı çaydır. Nar çiçeklerin özel olarak harmanlanması ile oluşturulan bu çay, farklı aroması ile pek çok zevke hitap eder. Kış aylarında sağlığınızı korumaya yardımcı olacak bir diğer örnek ise ıhlamurlu olandır. Bu tarz çaylar daha çok gribal enfeksiyonun etkilerine karşı korunmak amacıyla veya bu enfeksiyonu daha rahat bir şekilde atlatmak amacıyla hazırlanır. Ihlamurlu çaya alternatif olarak adaçayını da tercih edebilirsiniz.  Rahatlatıcı etkileri ile de bilinen bu içecekler sağlığınızı korumaya yardımcı olur. Birbirinden farklı bardak poşet çay çeşitleri arasından damak zevkinize özgü dilediğiniz ürünü seçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kolay hazırlanması ile nedeni ile bu çaylar rahat bir kullanım imkanı sağlar.  Siz de bu zevkten mahrum kalmak istemiyorsanız, bu çaylardan birisini seçebilirsiniz. 

Zengin İçeriği ile Bardak Poşet Çay 

Pratik yapısı ile öne çıkan bardak poşet çay, günümüzde oldukça tüketilen bir üründür. Özellikle de acele işiniz varsa ve çay yapmaya yeterince vaktiniz yoksa bu ürünü tercih edebilirsiniz. Taze demlenmiş çay lezzetini bulabileceğiniz bu ürün, kış vakti rahatlıkla tüketilebilir. Tek yapmanız gereken ürünü poşetinden çıkarıp sıcak suyun içerisine daldırmaktır. Birkaç dakika beklerseniz, istediğiniz kıvamdaki çayınız  tüketime hazır hale gelir. Oldukça geniş bardak poşet çay türleri sayesinde damak tadınıza hitap eden ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Siyah çayın yanı sıra yeşil çay ile de öne çıkan bu ürün, farklı tatları denemek isteyenlere hitap eder. Soğuk geçen kış aylarında tüketebileceğiniz ıhlamurlu çaylar, sıcacık yapısı ile olası hastalıklara karşı sizi korur. Alternatif olarak adaçayı veya limonlu çaylara da yönelebilirsiniz. Meyveli lezzetleri tercih edenler için ise piyasada birbirinden farklı ürünler mevcuttur. Bunlar arasında böğürtlen çayı başta olmak üzere kuşburnu, kırmızı meyve aromalı, elmalı çayları görmek mümkündür. Özellikle de çayı sevmeyen çocuklarınıza bu ürünlerden birisini satın alabilirsiniz. Böylece onların da sıcak çay keyfi yaşamasını sağlayabilirsiniz. Meyvelerin kurutulması ile elde edilen bu çaylar,  sağlığı korumaya yardımcı olur. Doğal ürünlerden üretilen bu içecekler,  hoş ve aromatik yapısı ile öne çıkar. Kökeni Asya'ya dayanan ve Camellia Sinensis adlı bir ağaçtan elde edilen beyaz çay, yüksek antioksidan içeriği ile bilinir. Onun bu denli önemli olmasının nedeni diğerlerinden farklı olarak daha az işlem görmesinden ileri gelir. Oldukça lezzetli olan bu  içeceği  soğuk olarak da tüketebilirsiniz. Özellikle de yaz aylarında içerisine buz koyarak  bu çayı içebilirsiniz. Böylece sıcak geçen yaz aylarında bir nebze olsun ferahlama sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda ürün içerisine farklı meyveleri de ekleyip kokteyl yapabilirsiniz. Bunlar arasında çilek ananas, kiraz gibi meyveler gelebilir. Beyaz çay, sade olarak satılabileceği gibi aynı zamanda farklı aromalarının içerisine eklenmesi ile de piyasaya sunulur. Bu durumu göz önüne alarak bardak poşet çay ürünleri arasından zevkinize ve damak tadınıza uygun ürüne yönelmelisiniz. 

Farklı Besin Değerlerine Sahip Bardak Poşet Çay 

Tadı ve lezzetinin yanı sıra kullanımı da bir hayli kolay olan bardak poşet çay besin değerleri bakımından oldukça zengin bir üründür. Sağlığa olan pek çok faydası ile bilinen bu ürünün birbirinden farklı pek çok çeşidi bulunur. Özellikle de kahvaltıların yanı sıra gün içerisinde sıklıkla tüketilen siyah bardak poşet çay kaç kalori değeri pek çok kişinin merak ettiği bir sorudur. Kilo vermek ya da kilo kontrolü sağlamak isteyenler bu çayı tercih edebilirler. Zira bardak poşet çay kalori değeri 100 gramda 1 kcal olarak ölçülür. Diğer yandan ürünün potasyum değeri 18 mg’dır. Kafein değeri bir hayli yüksek olan bu ürün, sabah mahmurluğunu üzerinden atamayanlarında tercihidir. Özellikle de sabahları daha enerjik ve zinde hissetmek istiyorsanız, bir bardak poşet çayı içebilirsiniz. Ürünün içeriğinde 11 mg kafein bulunur. Ruh haline olan olumlu etkileri ile de bilinen kafein, çay ve kahve gibi içeceklerin içerisinde yüksek oranda bulunur. Bu nedenle bu tarz ürünler, uykuyu bastırma özelliği nedeniyle gece geç vakitlere kadar çalışma yapanların tercihtir. Bardak poşet çayın içerisinde 4 mg sodyum bulunur. Bardak poşet çay besin değerleri içerisinde önemi bir hayli fazla olan sodyum, vücutta pek çok işlevi yerine getirmekten sorumludur. Sıvı dengesinden kan basıncına kadar pek çok işlevde önemli rol oynayan sodyum, çay içeriğinde de az da olsa bulunur. Bardak poşet çay besin değeri arasında öne çıkan bir diğer içerik ise kalsiyumdur. Kemik ve diş sağlığı için oldukça gerekli olan kalsiyum, çayın 100 gramında 3 mg olarak ölçülür. Siyah çayın yanı sıra beyaz çayın besin değeri de pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Özellikle beyaz çayın kafein içeriği diğer ürünlere nazaran oldukça azdır. Bir fincan siyah çay kafein içeriği 40 mg ise beyaz çayda bu oran bir hayli düşüktür. Beyaz çayın kafein içeriği bir fincanda 10 mg olarak ölçülür. 100 gramlık beyaz çayın kalori değeri ise 4 kcal olarak hesaplanmıştır. Potasyum değeri ise 27 mg olarak belirlenir. 

Avantajlı Çözümler Sunan Bardak Poşet Çay 

Pratik ve kolay kullanımlı olması nedeniyle bardak poşet çay günümüzde sıklıkla tüketilen bir üründür. Özellikle de bir yere yetişme çabası içinde olan ve çay demlemeye fırsatı olmayan kişiler, kettleda ısıttıkları su ile kolaylıkla bu ürünü hazırlayabilirler. Ofis, iş veya ev gibi ortamlarda rahatlıkla tüketilebilen poşet çay,  pratik yapısı ile pek çok kişinin gönlünde taht kurmuştur. Günümüzde üniversite öğrencileri tarafından da sıklıkla tercih edilen bu ürün pratik olmasının yanı sıra avantajlı fiyatları ile de dikkat çeker. Hızlı kilo vermek veya kilo kontrolü sağlamak isteyenlerin de tercihi olan bu çay, herkese hitap eder. Bardak poşet çay fiyat avantajları ile öne çıkar. Günümüzde özellikle de sıklıkla tüketilen siyah çayın bardak poşet hali, oldukça uygun fiyatla piyasaya sunulur. Herkesin rahatlıkla alabileceği bu ürün, farklı markalar altında değer kazanır.  Bütçeniz doğrultusunda kaliteli bir ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Siyah çayın yanı sıra meyveli çaylar da sıklıkla kullanılmaktadır.  Bunların fiyatı siyah çaya göre bir nebze daha pahalı olabilir. Ayrıca antioksidan içeriği ile bilinen beyaz poşet çaylar da satışa sunulabilmektedir. Bu çayı denemek isteyenler bardak poşet şeklinde satılan ürünlere yönelebilir. Kalp sağlığını koruması, hafızayı güçlendirmesi ile bilinen beyaz çayı sıcak olarak tüketebileceğiniz gibi soğuk olarak da tercih edebilirsiniz. Yaz kış rahatlıkla tüketebileceğiniz bu ürün, faydaları ile bilinir. Siz de bu faydalardan yararlanmak istiyorsanız, bu çayı satın alabilirsiniz. Alternatif olarak tercih edebileceğiniz yeşil çay piyasada sıklıkla tercih edilen bir üründür. Özellikle de zayıflamaya olan yararları ile bilinen bu çay, pek çok kişinin de gözdeleri arasındadır. Siyah çaydan haz etmeyen kişiler yeşil çaya  yönelebilirler. Bu ürün, içeriğinde yer alan besin değerleri ile sağlığı korumaya yardımcı olur. Siz de Sonsepet’in avantajlı bardak poşet çay fiyatları sayesinde bütçenize uygun ürünü bulabilirsiniz. Sonrasında ise tek yapmanız gereken bardak poşet çay satın al butonuna tıklayarak ürünü temin etmektir. Kahve tercih edenlerdenseniz birbirinden enfes kapsül kahve çeşitleri kategorisine göz atmayı unutmayın!